#1 2012-04-29 12:15:39

 kropek

Administrator

5632205
Zarejestrowany: 2012-04-27
Posty: 16
Punktów :   

Jak Rozpoznać Cheatera ?

Witam. Ponieważ zauważyłem że wiele osób ma problemy z rozpoznaniem czitera postaram się tutaj przybliżyć na jakie elementy gry należy zwrócić uwagę podczas oglądania gracza aby stwierdzić czy gra czysto. Mój poradnik dotyczy jedynie czitów typu wh/flash remover/smoke remover

Mój poradnik pogrupuję na 3 kategorię:
> Cziter początkujący, nie ukrywający się, łatwy do złapania
> Cziter średniak, dosyć dobrze ukrywający się ale często zdarzają mu się wpadki i dosyć łatwo złapać
> Cziter zaawansowany i bardzo zaawansowany który dobrze się ukrywa, rzadko miewa wpadki, nie prezentuje wielu zachowań typowych jakby się zdawało dla cziterów.
Cziter początkujący:
Jak rozpoznać ? Bardzo łatwo. Skanuje gdzie popadnie, ma refleks loorda z FX, gra jak bot a mimo to osiąga wysokie wyniki. Przy wszelakich flashach na ryj i smokach w jego okolicach rozwala wszystkich po kolei. Nie ogląda się za siebie i nie gra na słuch.
Cziter średniak:
Tutaj jest już gorzej. Przeważnie nie skanuje ścian dlatego na pierwszy rzut oka nie każdy rozkmini czy to czit. Nadal jednak gra nie za dobrze. Strzela jak bot co będzie widać a pomimo tego staty ma dobre. Często używa w nadmierny sposób duck przez co wydaje mu się że jest lepszy. Ma zdecydowanie za dobry refleks jak na jego poziom gry. Podczas otrzymania flasha na ryj zachowuje się chaotycznie tak, aby wyglądało jakby autentycznie otrzymał flasha. W rzeczywistości jednak jego taniec myszki który wykonuje oscyluje w około modelu gracza przez co podczas oglądania dema na flash removerze widać jak jego celownik lata koło głowy.
Cziter Zaawansowany:
Tutaj zaczynają się schody. Taki cziter przeważnie posiada steama i czity których VAC nie wykrywa. Na dodatek bardzo dobrze zazwyczaj ogarnia grę przez co admin może odnieść wrażenie że typ po prostu tak ogarnia ze skany ma obcykane na różnego rodzaju ligach. Przy takich graczach bardzo ważne jest aby zwracać uwagę na pozornie nie istotne szczegóły. Czasem taki cziter np widzisz przez ścianę typa który rzuca granat i normalnie nikt by sie nie odsunął (bo by typa co granat rzuca nie widział) ale ten cziter się odsunie na bezpieczną odległość zanim nawet gracz rzucić tego granata. Ważnym elementem jest również sposób skanowania. Cziter słabo obcykany z czitami będzie skanował dokładnie po hitboxie, cziter doświadczony będzie skanował tylko w miejscach gdzie będzie mógł się wytłumaczyć wallbangedem czyli standardowym skanem. Taki cziter gra bardzo dobrze na słuch i nie rzuci się jak cziter niedoświadczony na graczy którzy się skradają. Taki cziter zwykle cierpliwie kampi w miejscu z którego PRAWDOPODOBNIE zaraz wyjdzie koleś. Zwracam uwagę na słowo prawdopodobnie ponieważ zwykle wytłumaczenie na forum takiego czita jest takie że po prostu lookał tam przez długi okres czasu i akurat się typ nawinął. Warto zwrócić uwagę na serwerach 32 slotowych że gra na słuch z powodu hałasu 30 strzelająćych kolesi jest mocno utrudniona przez co usłyszenie kolesia który idzie z daleka w takim hałasie jest niemożliwe i dlatego to jest coś na co warto zwrócić uwagę. Cziter doświadczony będzie sprawdzał bardzo wiele miejscówek ale... Gdy podczas jednej rundy cziter zaglądnie w jedną miejscówkę i zabije tam typa a podczas następnej rundy pójdzie tą samą drogą i nie zaglądanie tam a na ESP zobaczysz że nikogo tam nie było to jest to podejrzane. Każde demo należy oglądać z odpalonym wh. Wiadomo wtedy ze stuprocentową pewnością (nie tak jak na admin ESP) jak wyglądało to z punktu widzenia czitera. Akcję oglądaj po 2 nawet 3 razy.
"NIE ZWRACAJ UWAGĘ NA TO CZY MA STEAM CZY NIE. NA STEAMIE TEŻ JEST PEŁNO GÓWNA, CZASEM NAWET WIĘCEJ NIŻ NA NS.


Liczy się tylko Skill !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
passat b5 19 tdi naprawa turbiny jak zrobić kwas siarkowy w domu trening autogenny schultza tekst www.setuning.pun.pl minkrawt.pl